Študuj doma a získaj svetové vzdelanie

Nemusíš ísť na Cambridge, rovnakú kvalitu štúdia nájdeš aj na FIIT
Sme jediná fakulta v SR a CR s rovnakou akreditáciou ako popredné svetové univerzity.

5 dôvodov prečo ING štúdium na FIIT

Ak sa chceš preštudovať medzi najlepších, pridaj sa k nám.

Vedomosti

Bakalárske štúdium ti otvorilo oči. Získal si lepší prehľad o tom, čo ťa bude najviac baviť. Teraz je čas stavať na získaných vedomostiach a učiť sa od najlepších. Naši akreditovaní profesori ti poskytnú tie najlepšie vedomosti z oblasti IT a tvoj diplom bude uznávaný aj v zahraničí. Okrem štúdia budeš pracovať aj na reálnych projektoch, ktoré ta naučia aj práci v tíme a stretneš mnoho zaujímavých ľudí z praxe. Kráčame s dobou a inovácie zo sveta IT zapracúvame do učebného procesu.

Tímové projekty

So svojim tímom môžeš pracovať na tom, čo ta baví a vďaka svojim objavom posúvať Slovensko i svet vpred. Možno si už počul o Askalote, ktorý vznikol u nás na fakulte a dnes ho používajú aj Hardvarde. Tímový projekt Smart parking bude už čoskoro v niektorých mestách realitou. V spolupráci s firmami získaš nielen možnosť pracovať v tíme pod odborným vedením, ale aj vniesť do oblastí, ktoré ta zaujímajú, prínos technológií a IT sveta.

Moderné priestory a vybavenie

Sme najmodernejší IT stánok na Slovensku. Budeš môcť pracovať s vybavením a technológiami, ktoré sú vo svete úplnou novinkou. Môžeš si napríklad vyskúšať najnovší hardware, z ktorého sa len 5 ks dostalo do Európy. Z toho 2 ks máme na FIIT. Všetko máš k dispozícii a zadarmo. V našich priestoroch organizujeme mnoho odborných podujatí ako napríklad Night of chances, OpenSlava, Data Science Club, Agile Breakfast, Girl’s day, World Usability Day, DevDays, ReactConf. Priestor u nás majú aj neformálne akcie ako FIITkovica a večery spoločenských hier.

Bratislava — hlavné mesto

Študovať v hlavnom meste Slovenska je skvelé. Spoznáš tu kopu nových ľudí, kamarátov (možno aj nové lásky). Navyše si v centre IT diania na Slovensku. V Bratislave sídlia najvýznamnejšie IT firmy a pobočky zahraničných firiem, ktoré s nami taktiež spolupracujú. Do veľkého IT sveta tak môžeš vkročiť už počas štúdia. Budujeme silnú komunitu študentov, ktorej budeš súčasťou. Po skončení štúdia sa z niektorých tvojich spolužiakov stanú kolegovia.

Svetové pracovné príležitosti

Už počas štúdia naši študenti absolvujú zahraničné pobyty alebo pracovné stáže napríklad v Google Zurrich, CERN a iné. Po skončení školy pre teba padajú akékoľvek hranice a naši absolventi pracujú na významných pozíciách nielen na Slovensku, ale aj v zahraní, medzi inými aj v Google v Európe i USA, Facebooku, ESETe Slovensko i USA. Niektorí pracujú ako digitálni nomádi z Thajska, resp. kdekoľvek, kde je internetové pripojenie.

Chceš sa stať profesionálom a žiť život svojich snov?

Pridaj sa k nám, študuj na FIIT a získaj to najkvalitejšie vzdelanie v IT v strednej Európe. Spolupracuj na významných projektoch a získaj nadštandardne hodnotenú prácu, ktorá ťa bude baviť. Na ceste k nej ťa podporíme a ukážeme ti možnosti IT sveta, o ktorých sa ti možno ešte ani nesníva.