Partneri

Naši partneri

Za veľmi dôležitú časť štúdia považujeme prepojenie na prax a sme hrdí na naše úspešné spoločné projekty s firmami. Niektoré z nich možno už aj dnes tvoria súčasť tvojho života.
Naši partneri s FIIT spolupracujú v rámci svojich projektov a mnohí naši študenti našli uplatnenie v niektorej zo spolupracujúcich firiem.

Gabriel Galgoci

Director Client Network Operations
Management & Slovakia Country General Manager
AT&T

IT je dnes pravdepodobne najdynamickejšie odvetvie ľudskej činnosti s kontinuálne sa skracujúcim inovačným cyklom. Pripravovať odborníkov v tejto oblasti je preto náročná výzva, ktorej sa na FIIT STU zhostili bravúrne, čo umožňuje pripraviť absolventov so širokým portfóliom znalostí a zručností, ktoré prebiehajúca digitálna evolúcia potrebuje.

Ľuboš Iro

Head of Development Center, Siemens Healthineers

Vývojom špičkového softvéru a technológií pre zdravotníctvo zachraňujeme ľudské životy po celom svete. Spoluprácou s FIIT STU a našim prístupom k projektom sa snažíme kultivovať IT prostredie na Slovensku a povzniesť ho na svetovú úroveň.

Pavol Luka

technologický riaditeľ, ESET

FIIT nie je ľahká škola a my v ESETe máme radi ľudí, ktorí si nevyberajú najjednoduchšiu cestu, ale naopak - hľadajú výzvy a chcú niečo dokázať.

Anton Scheber

spoluzakladateľ a konateľ, Softec

FIIT spolu s FMFI vnímam ako prvú ligu v oblasti vzdelávania v IT na Slovensku. Sme veľmi radi, že dokážu držať krok s porovnateľnými fakultami v zahraničí.

Chceš sa stať IT profesionálom a žiť život svojich snov?

Pridaj sa k nám, študuj na FIIT a získaj to najkvalitejšie vzdelanie v IT v strednej Európe. Spolupracuj na významných projektoch a získaj nadštandardne hodnotenú prácu, ktorá ťa bude baviť. Na ceste k nej ťa podporíme a ukážeme ti možnosti IT sveta, o ktorých sa ti ani nesníva.